Villámrajtot vett a II. Bérügyviteli Bajnokság (x)


Ez a cikk több mint egy éve került publikálásra. A cikkben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.

Óriási érdeklődés mellett, közel 750 regisztrált versenyzővel április 15-én elindult a bajnokság első, online fordulója. A feladatok megoldására egy hónap áll rendelkezésre, még érdemes jelentkezni!


Április 15-től már elérhetőek a II. Országos Bérügyviteli Bajnokság első, online fordulójának feladatai. A NEXON szervezésében és a Budapesti Gazdasági Főiskola, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara, valamint a Nemzeti Adó- és Vámhivatal támogatásával életre hívott bajnokság célja, hogy a komoly szakmai elismeréssel bíró megmérettetéssel felhívja a figyelmet a bérügyvitel területén dolgozó szakemberek munkájának jelentőségére.

Az első forduló megoldásait május 15-ig lehet leadni, ezért még most is érdemes jelentkezni!

A bajnokságba bárki benevezhet. Nem belépési feltétel az sem, hogy a résztvevő jártas legyen bármely bérügyviteli szoftver használatában. Az Országos Bérügyviteli Bajnokság jó lehetőség a hallgatók gyakorlati tudásának gazdagítására is, ezért várjuk a felsőoktatásban résztvevő fiatalokat is a versenyzők között.

Díjazás

A bruttó 2 millió forint összdíjazású bajnokság nyertesei pénzbeli, illetve tárgyi jutalomban részesülnek.

A bajnokságban legtöbb pontszámot elérő 100 résztvevő a NAV, a BGF és a NEXON képviselői által aláírt, szakmai kiválóságot igazoló Tanúsítványt kap.

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Oklevéllel kívánja hitelesíteni a bajnokság első tíz helyezettjének teljesítményét, elősegítve szakmai karrierjüket és munkaerő-piaci mobilitásukat.

A hallgatói jogviszonyban álló résztvevők számára – akik bekerülnek a 30 legjobb teljesítményt nyújtó versenyzői körbe a NEXON ösztöndíj, továbbá gyakornoki munkahely lehetőségét ajánlja fel.

Jelentkezzen most a versenyre!


Kapcsolódó cikkek

2024. június 28.

4,3 százalékos a munkanélküliség

Májusban a 15-74 éves foglalkoztatottak átlagos létszáma az előző év azonos időszakához képest 36 ezerrel, 4 millió 749 ezer főre nőtt. A munkanélküliek száma 212 ezer fő, a munkanélküliségi ráta 4,3 százalék volt – jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2024. június 28.

A jogaikkal nem pusztán élő, hanem visszaélő munkavállalók helyzete

A munkajog egyik alapvető célja, hogy a munkáltatóhoz képest alapvetően sérülékenyebb helyzetben lévő munkavállalók számára megfelelő védelmet biztosítson. A munkajogi garanciák erdejében azonban könnyű letérni a kitaposott ösvényről, így időnként előfordul, hogy a munkavállaló jogait nem rendeltetésüknek megfelelően, azon túlterjeszkedve, visszaélésszerűen gyakorolja.

2024. június 26.

A munkahelyi bizonytalanság tanulásra ösztönöz

Globálisan a munkavállalók csaknem fele (45 százalék) úgy érzi, hogy az elmúlt évben jelentősen megnőtt a munkaterhelése, kétharmaduk pedig bizonytalannak érzi helyzetét a munkahelyi változások felgyorsulása miatt; mindez a készségeik hosszú távú fejlesztésére ösztönzi a dolgozókat – derült ki a PwC Global Workforce Hopes & Fears felméréséből.